VIDEOKÕNE kuni 1,5h 

Personaalse sünnituseelse nõustamise käigus arutame läbi kõik sünnitusega seonduva: Kuidas teha eeltööd? Kus haiglates saab sünnitada? Mis haiglasse plaanid minna ja kus on sissepääsud, kuidas käib haiglasse vormistamine? Sünnitamine koroona tingimustes. Kuidas ära tunda sünnituse algust? Kuidas võib sünnitus alata? Mis hetkedel kiiresti reageerida ja kuidas? Mis toimub sünnituse käigus? Kes viibivad sünnituse juures? Keda ja mida vajad Sa enda lähedale? Mida enda jaoks läbi mõelda eelseisva sünnituse jaoks? Mis toimub peale lapse sündi Sinu keha ja lapsega? Kui kaua hoitakse haiglas? Millised on sünnitustubade ja sünnitusjärgsete palatite võimalused? Mis toimub esimeste nädalate jooksul Sinu kehaga? Mida silmas pidada peale sünnitust enda ja beebi puhul? Plaaniline ja erakorraline keisrilõige. Keisrilõike haava hooldus, hügieen, jälgimine. Operatsioonijärgne enda ja lapse hooldus. Mida sünnitusmajja kaasa võtta ja mida mitte? Logistika, lapsed, teised pereliikmed? Sünnitusmajast koju minek.

Vestlusel võib osaleda isik, kes tuleb Sinuga sünnitusele kaasa. Jagame näpunäited tugiisikule, kuidas olla kasulik, mida arvestada ja mida märgata, nõuda ning küsida. 

PAKETT SISALDAB:

  • videokõne (Sulle sobivas keskkonnas: Skype, Facebook messenger, Facetime, Google meet);
  • personaalset nõustamist Sulle ja/või Sinu tugiisikule;
  • terminite selgitust;
  • küsimustele vastamist;
  • soovituste andmist;
  • konfidentsiaalsust – hindame Sind ja usaldusväärsus on meile oluline!

*Omal soovil võid eelnevalt koostada/edastada meile oma sünnitusplaani ootuste, mõtete, hirmude, tunnete, küsimustega ja kui on varasem sünnituskogemus, siis selle kirjeldus. Saame koos läbi arutada Sinule sobivad tingimused, mis on võimalik ja mis mitte.

Kui makse on sooritatud, siis me võtame Sinuga 24h jooksul ise ühendust ja lepime videokõne aja kokku.