Kas ootad last või oled juba armsa beebi õnnelik ema? Meie ämmaemandate meeskond on siin, et toetada Sind sel imelisel teekonnal rasedusest emaks saamiseni ning kõigil järgnevatel sammudel. Me mõistame, et iga naise kogemus on ainulaadne ning seetõttu pakume Sulle individuaalset ja professionaalset nõustamist mugavalt oma kodust lahkumata.

Meie Teenus: Ämmaemanda online nõustamine video teel

Kas Sul on muret tekitavaid küsimusi, soovid nõuandeid või lihtsalt jagada oma rõõme ja muresid seoses raseduse või emadusega? Meie ämmaemandate online nõustamine on siin, et pakkuda Sulle toetust ja juhendamist. Meie kogenud ämmaemandad on valmis jagama oma teadmisi, kogemusi ja praktilisi nõuandeid, et tagada Sulle rahulikum ja enesekindlam emaduse algus ning edasine teekond.

Miks valida meie ämmaemanda online nõustamine:

  1. Individuaalne lähenemine: Iga naine ja iga rasedus on erinevad. Me kuulame Sind tähelepanelikult ja pakume Sulle personaalset nõu vastavalt Sinu vajadustele.
  2. Mugavus: Sa ei pea kodust lahkuma ega järjekorras seisma. Nõustamine toimub video teel, kus saad end mugavalt tunda oma kodus või valitud keskkonnas.
  3. Usaldusväärsus ja kogemus: Meie ämmaemandad on kogenud spetsialistid, kes on pühendunud Sinu heaolule ja tervisele. Saad kindel olla, et saad parimat võimalikku nõu.
  4. Praktilised nõuanded: Lisaks teoreetilistele teadmistele jagavad meie ämmaemandad praktilisi nõuandeid ning juhiseid, et tagada Sulle rahulikum ja enesekindlam emaduse teekond.

Meie Teenuse Valikud:

  1. 30-minutiline nõustamine: Kiirem nõustamine neile, kes otsivad lühikest ja konkreetset nõu.
  2. 60-minutiline nõustamine: Põhjalikum nõustamine, kus saad süveneda erinevatesse teemadesse ning esitada rohkem küsimusi.

Oleme siin, et olla Sulle toeks igal sammul, olgu need siis rasedusega seotud mured, imetamisega seonduv või esimesed sammud emaduses. Ära kõhkle meiega ühendust võtmast ja broneeri juba täna oma ämmaemanda online nõustamise seanss. Sinu heaolu ja beebi tervis on meie prioriteet!

Kui makse on sooritatud, siis me võtame Sinuga 24h jooksul ise ühendust ja lepime videokõne aja kokku.